Málokto z nás si dokáže predstaviť, aké je to čeliť situácii, kedy sa vám z minúty na minútu celý život obráti naruby. Správa o zistení zákernej choroby sa stáva strašiakom číslo jeden a s jej nástupom začína obrovský boj o život. Svoje o tom vie aj Slovenka, ktorej už ostáva len pár dní života. Ešte pred odchodom z tohto sveta však verejnosti odkryla zarážajúce informácie.

Na Facebooku existuje niekoľko stránok zaoberajúcich sa problematickou situáciou v našej krajine. Do tejto kategórie spadá aj skupina s názvom „Nekŕmte nás odpadom“, kde sa ľudia verejne zdôverujú s nepríjemnými zážitkami rôzneho charakteru, ktoré sa neraz týkajú aj nášho zdravotníctva.

nemocnica

Nedávny príspevok však mnohým Slovákom vhnal slzy do očí. Pacientka onkologického oddelenia totiž ešte pred ukončením veľkého trápenia túžila do sveta vykričať bolestivé skúsenosti so slovenským zdravotníctvom. V silne emotívnom odkaze farbisto opísala pochybenia, ktorých sa lekári počas jej liečby údajne dopustili, čo ju napokon stálo to najcennejšie – možnosť žiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Utrápená pacientka zároveň ľudí varuje, aby otvorene vyjadrili všetky pochybnosti o vlastnom zdraví a v prípade možnosti vyhľadali pomoc mimo našej krajiny. Status od anonymnej ženy umierajúcej na rakovinu vyvolal v radoch fanúšikov stránky obrovský rozruch, pričom ho už stihlo komentovať či zdieľať tisíce rozhorčených ľudí. Prečítajte si slová človeka, ktorému ostáva už len pár dní života.

facebook

Zdroj: Facebook/Nekrmtenasodpadom | Foto: depositphotos.com, pixabay.com