Žiť celebritným životom nemusí vždy zákonite znamenať výhru, o čom sa nedávno presvedčil obľúbený český moderátor Leoš Mareš. Po tom, ako sa dozvedel, že ho školský lektor nechutne ohováral medzi maloletými žiakmi, zostal v totálnom šoku. Muž, obviňujúci trojnásobného otca z toho, že nechce vlastnú dcérku, objasnil, ako zarážajúca kauza vlastne vznikla.

Marek Pavlík sa zviditeľnil nie veľmi lichotivým spôsobom, keď žiakom základnej školy počas prednášky rozprával farbisté lži o tom, ako sa Leoš Mareš z narodenia dcérky vôbec neteší a nevie, čo si s tým má počať. Údajne sa mu o tajných pocitoch zveril samotný moderátor, s ktorým ho má spájať príbuzenské puto.

leoš mareš

Na celý incident upozornila mama jednej zo žiačok, ktorá ostala z vypočutých klebiet veľmi sklamaná. „Pán Pavlík deťom hovoril, že ste z narodenia dcéry nešťastný, že ste ju nechceli, ale že ju máte kvôli vašej žene, ktorú milujete. Líčil im toho pomerne dosť a stále pripomínal, že je to s vaším dovolením. Ja neviem, osobne vás nepoznám, ale toto mi prišlo dosť nepravdepodobné, že by ste taký boli alebo niečo také dovolili šíriť medzi deťmi v ZŠ,“ znie útržok z textu, ktorý obdržal maximálne zaskočený Leoš Mareš.

Vyjadrenie Mareka Pavlíka

Český magazín Extra.cz spomínaného lektora kontaktoval s cieľom zistiť, čo ho k šíreniu nepravdivých obvinení pred deťmi viedlo. ,,Je to veľké nedorozumenie, ku ktorému, bohužiaľ, došlo. Je za tým i moja veľká chyba, je mi to ľúto,“ priznal trúfalý prednášajúci, ktorý sa vraj usiluje hviezdneho porotcu SuperStar kontaktovať, aby sa mu ospravedlnil.

Prednáška mala poukázať na stret reality s fikciou a na to, že celebrity nie sú vždy také šťastné, ako to na sociálnych sieťach pôsobí. Avšak Marek Pavlík si zvolil dosť nevhodný príklad, aký vraj žiaci pochopili inak, než bolo zamýšľané. ,,Mnoho ľudí moje slová pochopilo tak, že je to realita, ktorú popisujem, pretože Leoša Mareša milujú. Odo mňa však bolo prezentované, že je to fikcia,“ objasnil lektor vysvetľujúc, že hlavným dôvodom, prečo sa terčom stal práve hrdý otecko, mala byť jeho obrovská popularita medzi mladými ľuďmi.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

leoš mareš dcéra

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/Leosmares