Úspech strieda pád. V závere roka sa speváčka Dominika Mirgová tešila z víťazstva na Fight Night Challenge 3, v ktorom porazila súperku Aless. Začiatok toho nového sa však nesie v znamení smútku.

Dominika Mirgová prežíva ťažké obdobie, ktoré minulý týždeň odštartovala fotografia neznámej ženy so speváčkiným manželom. Obľúbená kráska sa o údajnej novej známosti Petra Zvolenského dozvedela až z médií. O to väčší šok to pre ňu bol.

mirgova

,,Môj vitamín Z,“ napísala istá Klára k fotografii Petra, ktorou sa pochválila na Instagrame. Okrem toho pridala aj veľké srdiečko. Človek z okolia dvojice sa pre portál Pluska.sk vyjadril, že má ísť o Zvolenského novú spriaznenú dušu pochádzajúcu taktiež z Trnavy.

Všetci účastníci možného ľúbostného trojuholníka sú skúpi na slovo a ku kauze sa nevyjadrujú. Medzičasom sa ale na Klárinom profile mala objaviť ďalšia snímka so Zvolenským – do redakcie Evy ju poslal anonymný zdroj. Avšak na zábere je tvár muža, ktorý blondínke dáva pusu, prekrytá srdiečkom. Nie je tak úplne isté, či ide naozaj o manžela Dominiky Mirgovej.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Pluska.sk, Eva.sk, Instagram/dominikamirgovaofficial