TV Markíza pripravuje pre svojich divákov už siedmu sériu obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Prednedávnom sa na Wikipedii objavil neoficálny zoznam účinkujích, z ktorého sú niektoré zaujímavé mená predsa len zrejme potvrdené.

Hviezda Československo má talent Jozef Pátrovič, meteorologička Miriam Jarošová či herec Ján Koleník. Aj tieto osobnosti sa vyskytli na Wikipedii v rámci ďalšieho pokračovania projektu Tvoja tvár znie povedome.

Ako informuje na svojich stránkach portál mediaboom.sk, v šou sa napokon neobjaví ani jedno spomenuté meno. Koho však Wikipedia mala trafiť, je víťaz SuperStar Adam Pavlovčin. V novej zostave by sa mal objaviť i niektorý zástupca zo seriálu Pán Profesor, pričom najviac skloňovaný je Krištof Králik. Diváci sa vraj môžu tešiť aj na riadeľku nemocnice v Druhej šanci Adelu Tibinskú, a teda Líviu Bielovič, a predstaviteľku legendárnej Ildikó Komárom v Susedoch Viki Rákovú.

adam pavlovcin

Veľkým prekvapením majú byť komička Simona Salátová, ale i spevák Ondrej Kandráč, ktorých fanúšikovia uvidia tak ako nikdy predtým. Koho zatiaľ Markíza oficiálne potvrdila, sú noví porotcovia – hudobník Marián Čekovský a MMA zápasník Attila Végh. Tí budú hodnotiť výkony interpretov spoolu so stálicami Zuzanou Kubovčíkovou Šebovou a Máriom „Kuly“ Kollárom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Mediaboom.sk | Foto: Instagram/voyo.sk, folkfurt, ageofadonxs, simonacomedy