Stefano Gabbana, spoluzakladateľ značky Dolce&Gabbana, je známy tým, že si nedáva servítku pred ústa. Bohužiaľ, tentoraz zašiel príliš ďaleko a rýpol si do Seleny Gomez priamo na interete, pred zrakmi všetkých jej fanúšikov.

Drzý komentár zanechal módny návrhár priamo pod fotografiou Seleny Gomez v niekoľkých modeloch červených šiat. Bez hanby totiž napísal: „Ona je tak škaredá!!!“ Nemiestna urážka pôsobí totálne pod úroveň chlapa, akým je popredný módny guru, a preto sa na neho vzniesla patričná vlna kritiky.

dolce&gabbana selena gomez

Značka Dolce&Gabbana patrí k jedným z najpopulárnejších luxusných značiek a v tomto prípade by ho takáto zlá reklama mohla vyjsť poriadne draho. Nasvedčujú tomu i reakcie typu „Nezhadzujte svoju značku, pane! Vaše merítko vo svete módy vám nedáva právo urážať ženu. Je to nechutné.“ Iní sa k situácii postavili ešte ráznejšie a objavilo sa veľa názorov ako „Hádžem všetko Dolce&Gabbana do koša. Nebudem podporovať takúto nechutnú značku,“ zastávali sa nepriamo známej speváčky.

Na nepríjemnú udalosť reagovala dokonca i kamoška Seleny, takisto speváčka Julia Michaels na Twitteri: „Selena Gomez, len som ti chcela povedať, že si jedna z najkrajších žien, aké poznám, a to zvnútra i navonok. Vždy ťa budem zbožňovať.“ Podobne bránili Selenu i Miley Cyrus a Madison Beer. Gabbana takýmto spôsobom inzultoval celebrity niekoľkokrát. Svoje si zažili i Kate Moss či Victoria Beckham, no tentokrát to vyzerá, že jeho hviezda v Hollywoode pomaly ale isto vyhasína.

stefanno gabbana selena gomez

selena gomez gabbana komentar

selena gomez stefanno gabbana

Zdroj: eonline.com | Foto: Instagram