Andrea Verešová si užíva slávu neuveriteľných 20 rokov, kedy získala titul Miss Slovensko. V tom čase mladučký herec Oliver Oswald nebol ešte ani na svete. Napriek tomu má táto dvojica k sebe blízko, čo dokázala aj na nedávnych Bratislavských módnych dňoch. Následne si však od neznámeho mladíka vyslúžila drzú urážku!

Minulý týždeň žilo naše hlavné mesto Bratislavskými módnymi dňami, kde nesmeli chýbať popredné tváre slovenské šoubiznisu. Na zozname pozvaných hostí bola aj modelka Andrea Verešová či herec Oliver Oswald, ktorý sa na malú chvíľu vžil do úlohy modela, keď na móle predvádzal luxusné pánske obleky slovenskej značky Nicollas Berenique.

Andrea a 18-ročný fešáčik si spoločne aj zapózovali, pričom v daný večer im to naozaj ladilo. Bol by preto hriech, keby sa hviezdička seriálu Oteckovia záberom s jednou z najkrajších Sloveniek nepochválila na sociálnej sieti. Medzi množstvom ovácií sa však našla i jedna urážka.

,,Blbý a blbší spolu na fotke,“ okomentoval Andreinu a Oliverovu snímku neznámy mladík. Oswalda tak zaujímalo, na základe čoho k tomuto tvrdeniu chlapík dospel. ,,Neviem, prídeš mi mega namyslený, aj keď neviem na čo, no a ďalej nemusím komentovať,“ odpovedal. Oliverovi to, samozrejme, nedalo, a poslal mu opäť reakciu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Na toto ti nemám čo povedať. Asi len, že tých pár sekúnd, čo si investoval do tvojho komentára, investuj radšej do spoznávania ľudí naživo a nie cez internet, posunie ťa to ďalej, nech sa darí,“ uviedol prekvapivo seriálový Luky, ktorý sa drzým hejterom nenechal rozhodiť, čím dokázal, že mu inteligencia a nadhľad rozhodne nechýbajú.

Zdroj/Foto: Instagram/oswaldphotoss, YouTube