Či chcete, či nie, týchto osem typov mužov sa objaví v živote každej z vás. Jeden ho zasiahne viac, druhý menej, no vyhnúť sa im nedá. Pozrite sa, akí muži sa točia okolo nášho života.

 

Nesmrteľná platonická láska

Každá z vás má určite platonickú lásku, po ktorej vo svojich snoch tajne túži, žiaľ, osud vaše životy akosi nechce spojiť. Stačí vám jediný pohľad na jeho fotku a tlkot vášho srdca sa rozbúši ako svadobné zvony.

Lajker

Týpek, ktorý vám na sociálnej sieti olajkuje úplne všetko. Je jedno, či si odfotíte nový kabát, oslnivý úsmev alebo spotené pazuchy. Lajk si od neho vždy vyslúžite. Neviete síce, prečo to robí, ale je fajn mať tajného obdivovateľa.

„Frajer“ na jednu noc

Ruku na srdce, ktorá z vás nezažila nádhernú vášnivú noc s mužom, po ktorom po prebudení zostali iba spomienky? Niektoré to vyhľadávajú, iné si myslia, že sa to vyvinie do láskyplného vzťahu. Nasledujúcemu dňu sa však vyhnúť nedá.

Láska z internetu

Dlhšiu dobu ste boli single a tak ste sa rozhodli loviť vo vodách internetu. Spoznali ste spriaznenú dušu, ktorá dokonale zodpovedala vašim predstavám o ideálnom prototype muža. Sklamanie nastalo na prvom rande, keď sa namiesto princa na bielom koni, dostavila iba jeho lacná kópia, ktorá mu nesiahal ani po členky.

Naivný muž, ktorý si myslel, že ste po prvom rande vo vzťahu

Nielen my, ženy, ale aj muži dokážu byť poriadne naivní. Boli ste už na rande s mužom, s ktorým ste si nedokázali predstaviť spoločnú budúcnosť, no on už chudáčisko celý nadšený básnil o vzťahu? Hold, aj takí žijú medzi nami.

Kamoš, ktorý je do vás roky beznádejne zaľúbený

Ste dokonale spriazdnené duše, máte sa radi, smejete sa spolu ako malé deti, ale… je tam veľké ALE! On by vás najradšej pomiloval a ľúbil až za hrob, žiaľ, pre vás bude zohrávať vždy iba úlohu verného kamaráta.

„Seksy“ bývalý, s ktorým by ste aj 4x vstúpili do tej istej rieky

Na mužov, ktorí sa hlboko vryli do nášho srdca, jednoducho vždy budeme mať slabosť. Hoci ste sa viackrát dušovali najlepšej kamarátke pri pohári vína, že s ním už nikdy neskončíte, ozvete sa mu skôr, ako dorazíte celú fľašu. A to, že opäť skončíte v jeho posteli, vám už zrejme ani nemusíme pripomínať.

Frajerov najlepši kamarát

Potajomky vás obdivuje, sleduje každý váš pohyb, kým sa váš frajer nepozerá. Vie, že si k vám nemôže nič dovoliť, ale keby náhodou došlo k rozchodu, vrchol by sa po vás ako mucha po údenom.

Tak čo dámy, objavili sa aj vo vašom živote títo muži?

Foto: Pexels.com