Slovná vojna medzi bývalými partnermi Darou Rolins a Patrikom Vrbovským naberá na obrátkach. Po tom, čo Rytmus odstránil z internetu ich zamilované fotografie a pesničku s názvom 8. október, prišiel náhly šok. Speváčka svoje emócie viac neovládla a pred širokou verejnosťou povedala, čo si o tomto nezmyselnom geste skutočne myslí.

Úprimný odkaz Dary Rolins, ktorý si môžete prečítať >>>TU<<<, zostal nepochopený. Aspoň to si myslí väčšina kamentujúcich fanúšikov na internete po tom, čo uvideli promptnú reakciu úspešného rapera. Ten svojej sklamanej ex-partnerke verejne odkázal, aby mu už konečne dala pokoj a nechala ho s jeho novou láskou Jasminou Alagič žiť.

Na túto internetovú milostnú kauzu sa rozhodli zareagovať známe osobnosti, ako Dominika Cibulková či Dominika Mirgová, avšak svoj názor dlho neutajil ani biologický otec malej Laury, ktorá bola do celej hádky umelcov na sociálnej sieti „nechtiac“ zatiahnutá.

Preboha. Keď Laura raz prehovorí, tak to bude „fičák“,komentoval situáciu Matěj Homola, bývalý partner Dary Rolins. Netrvalo dlho a známy spevák a gitarista dostal opäť slovo. Tentokrát však svoj pohľad na daný spor rozvil v poriadne úprimnom odkaze, ktorý sa Rytmusovi zrejme vôbec páčiť nebude.

Homola to povedal bez servítky

Matěj, ktorý strávil v spoločnom partnerstve so speváčkou Rolins dlhých päť rokov, sa netají tým, že Dara je zásadnou ženou jeho života. A napriek tomu, že vo svojom „bývalom sokovi“ Rytmusovi vraj vidí dobrého priateľa, rozhodol sa do médií povedať svoj úprimný názor, pričom narážal práve na Patrikove rozhodnutie odstrániť z internetu akúkoľvek spojitosť s jeho ex. 

Pokiaľ ľudia postujú na sociálne siete svoje súkromie, môže to byť v prípade rozchodu pre niekoho pasca,“ uviedol na margo posledných udalostí, čím mohol priamo narážať aj na raperovu súčasnú „Achillovú pätu“ – vzťah s Jasminou. Obaja sa totiž o súkromie častokrát delia s tisíckami fanúšikov. Kedysi sa pálili fotky, dnes si môžeš premazať Instagram. Minulosť tým ale nevymažeš, otvorene predniesol v rozhovore pre magazín Extra.cz,  s čím naprosto súhlasíme.

Foto: Facebook, Instagram/Matejhomola,Rytmusking  l Zdroj: Extra.cz