Katarína Knechtová má za sebou bujaré mediálne obdobie, do ktorého prepadla najmä vďaka porotcovaniu v šou Superstar, ale i jej možnom romániku s mladým finalistom Petrom Borkovcom. Po odvysielaní poslednej časti speváckej súťaže vydala novú skladbu a jej meno i tvár sa objavuje na každom kroku.

Súčasťou bola aj v markizáckom projekte Chart Show, kde po boku Jána Ďurovčíka a Juraja Baču účinkovala v časti Hitov z východu. Počas natáčania sa postarala o nejedno prekvapenie a jedným z nich bola aj (pre mnohých nechutná) výzva, v rámci ktorej zjedla mliečnu šupku, čo prítomným doslova obrátilo žalúdky. Video nájdete —>TU<—

Čo však slovenská speváčka rozhodne nečakala bol odpis, ktorý jej uštedril blonďavý kráľ tanečného parketu a režisér v jednom. Ján Ďurovčík načal tému o skúsenostiach mladých ľudí. Podľa jeho slov ho samostatnosť naučila priebojnosti a to, že sa musel starať sám o seba už v mladom veku, ho posunulo vpred. Katarína však mala na situáciu opačný pohľad, a tak sa mu rozhodla rázne protirečiť. Odpoveď, ktorá jej prišla ako bumerang, však rozosmiala všetkých v sále. ?

Foto: YouTube, Instagram l Video: YouTube