Daniela Nízlová prekvapila verejnosť, keď priznala vzťah so známym hercom zo seriálu Druhá šanca. Victor Ibara je však už druhý príťažlivý mulat v rodine, nakoľko Veronike sa pošťastilo mať dcérku s hercom a spevákom Matúšom Kolárovkým. Pozrite sa, na čom sa štvorica cez víkend zabávala!

V rodinnom dome v Tlmačoch už trávi voľný čas s Twiinskami a ich dcérkami nielen Matúš Kolárovský, ale i Victor Ibara. Obaja fešáci ku krásnym dvojičkám zavítali aj počas uplynulého víkendu.

twiins

V sobotu si štvorica zasadla k televízii, v ktorej si nenechala ujsť reláciu Neskoro večer s Petrom Marcinom. Moderátor totiž u seba hostil práve 22-ročného otecka  Veronikinej dcérky. Dievčatko a jej maminu tak dvojica v rozhovore nemohla vynechať, pričom Vebi a Nea sa dokonca stali ústrednou témou.

Matúš okolo svojho vzťahu-nevzťahu s populárnou speváčkou nerobil žiadne tajnosti a na rovinu povedal i to, kde prišlo k splodeniu spoločného dieťatka. ,,Najprv sme sa stretli v jednych nemenovaných kúpeľoch. A super tam bolo,“ uviedol Yael. ,,Potom sme sa nevideli a zas sme sa potom naraz uvideli, v Bratislave ale stretli, no a tam sa to stalo,“ na rovinu prezradil vysmiaty fešák.

Pokračovanie článku na ďalšej strane — TU —