Obľúbené Twiinsky si tento týždeň spestrili mamičkovské povinnosti účasťou na Bratislavských módnych dňoch. Na prestížnu udalosť však Veronika a Daniela neprišli ani ako diváčky a ani ako speváčky – dievčatá sa predviedli na móle. 

Odvtedy, ako sa najznámejšie slovenské dvojičky prehúpli do dospeláckeho veku, sú očami verejnosti vnímané ako príťažlivé kočky. Túto nálepku si určite zaslúžia už aj ako mamičky – rovnako ako Daniela i Veronika sa hneď po pôrode pýšila štíhlymi krivkami. A tie obe sestry Nízlové hrdo vystavili svetu na nedávnych Bratislavských módnych dňoch, kde v úlohe modeliek odprezentovali se*y spodnú bielizeň.

V médiách sa objavili rôzne fotografie z móla a nie všetky pôsobili lichotivo. ,,Ďakujem za skvelý výber fotiek. Žltozelený zombie, opticky +30 kg. Nevadí, dobre som sa pobavila aj sama na sebe,“ reaguje s humorom na svoje snímky z BMD Veronika.

Aby sa zbytočne predišlo diskusiám o tom, ako speváčka pribrala, Vebi radšej na rovinu napísala aj svoju reálnu váhu. ,,Na fotkách mám 52 kg, ale podľa nemenovaného denníka asi 80,“ uviedla so smajlíkmi, pričom zo snímok, kde vidno miernu celulitídu, si určite ťažkú hlavu nerobí. Veď ruku na srdce – ktorá z nás má dokonalé telo?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins, YouTube/Ženský web