Krásne Twiinsky si momentálne užívajú dovolenku v slnečnom Miami, kde to roztočili poriadne nadivoko! Daniela a Veronika Nízlové utiekli opäť za teplom a, samozrejme, fanúšikom na Instagrame sa nezabudli pochváliť provokatívnou fotografiou, na ktorej vytasili svoje ženské zbrane. 

Sesterské spevácke duo TWiiNS vie majstrovsky využiť zbrane najvyššieho kalibru, ktorými pravidelne “vyrážajú do útoku”. Na svojom instagramovom profile ponúkajú fanúšikom množstvo jedinešných snímok, na ktorých doslova vyrážajú dych. Sestry sa na nich pýšia dokonalými postavami a ich pestovaný vzhľad by im mohla závidieť nejedna žena.

Twiinsky však nezabudli byť aktívne ani z ďalekého Miami, kde sa práve zdržiavajú a vychutnávajú si ,,zaslúženú” dovolenku. Fanúšikom poslali pozdrav prostredníctvom fotky, na ktorej vystavili na obdiv svoju čokoládovú pokožku v plavkách. Ak by ste však čakali, že tentokrát uvidíte obe sestry, ste na omyle. Dievčence na zábere totiž pôsobia ako „jedna“, keďže „stratili hlavu“, pričom ten zadok je doslova výstavný. Wau!

Fotku, kde má Twiinska „odtrhnutú“ hlavu v plavkách, môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram