Sesterské duo Twiins, ktoré je na speváckej hudobnej scéne už neuveriteľných 20 rokov, zažíva poriadne krušné chvíle. Kým dievčatá sú momentálne vo svojom súkromí absolútne šťastné, zo strany bulváru sa na ne valí nepríjemná vlna kritiky. Niekto si totiž vymyslel, že veľkosťou oblečenia č. 34 sú macaté vyžraté prasiatka a od svojho pôvodného vzhľadu majú na míle ďaleko. Samozrejme, veď keď prišli na scénu, boli 10-ročné deti!

Daniela a Veronika Nízlové sa dostali prvýkrát pod paľbu kritiky kvôli svojim postavám koncom októbra minulého roka, kedy sa objavili na 15. výročí pánskeho časopisu. V tom období skritizovala ich outfity stylistka Andrea Ziegler, ktorá sa zamýšľala, či si dievčatá doma odmontovali zrkadlo, keďže kyprejú a vtedy zvolené oblečenie na nich nevyzerá najlepšie.

V týchto dňoch sa do sestier Nízlových pustili hneď dve ďalšie médiá, ktoré kritizovali pribraté postavy dievčat a ich umelo vytvorený výzor, na čo nasrdené Twiinsky okamžite zareagovali. ,,No čo k tomuto napísať! Tvár 14-ročného dieťaťa je iná ako tvár 31-ročnej ženy. Móda sa mení, nosí sa iný make-up, contouring vtedy ani neexistoval, iné vlasy a potom vznikajú takého bludy, ktoré ľudia papkajú a nám to akurát pokazí meno… Sami si pozrite svoje fotky, ako ste vyzerali 10 – 15 rokov dozadu! Ivko, pozri sa sám na seba a potom hodnoť!!! A nezabudni sa nám nabudúce hodiť okolo krku ako naposledy!“ odkázali dievčatá stylistovi Ivanovi Bednárikovi, ktorý ich ohodnotil pre magazín Eva.

Ostré britvy, ktoré v posledných dňoch bez okolkov vracajú úder každému, kto sa obtrie o ich meno, však absolútne nečakane reagovali aj na článok bulvárneho denníka. Údajne ,,rapídne pribraté“ krásky neváhali zhodiť oblečenie a svojim fanúšikom na Instagrame sa ukázali so všetkými ,,faldíkmi“ a kilami ,,navyše“. Nuž, keď sú už tieto baby tučné, čo máme hovoriť my, bežné ženy, ktoré po nociach tajne vyžierajú chladničky a tešia sa na sviatky, aby mohli ešte viac jesť?! :D

Ak takto vyzerajú tučné baby, okiiiiiiis alebo WTF?! :O

Obe rapídne pribraté Twiinsky môžete vidieť >>>TU<<<

Foto: Instagram/Twiins | Zdroj: Instagram/Twiins