Život dvojičiek Nízlových je odmalička spätý so spevom. A hoci sa posledné obdobie Daniela a Veronika venujú najmä svojim dcérkam, na hudbu nezanevreli. Najnovšie dokonca fanúšikom vyzradili úžasnú novinu!

Hudobná kariéra Daniely a Veroniky začala už v roku 1996, keď sa prvýkrát objavili v detskej pesničkovej súťaži Hviezdička, ktorú vyhrali. Daniel Hevier im vtedy vymyslel meno Tweens.

twiins

Rovnaký názov niesol aj debutový album spievajúcich dvojičiek, s ktorým v tom čase iba 14-ročné tínedžerky zožali obrovský úspech. Jedným z jeho najväčších hitov je určite dojímavá pieseň Tak sa neboj mama. Jej text si dodnes pospevujú všetky generácie. A po tom, ako sa mamami stali známe krásky, ho rozhodne preciťujú ešte intenzívnejšie i ony.

Aj to je zrejme dôvod, prečo sa emotívnu skladbu dievčatá rozhodli naspievať opäť. ,,Nová verzia! Tak sa neboj mama, aj keď zostávaš samaaaa… 2023!!!,“ oznámila Veronika na svojom Instagrame. Keďže o tri mesiace tu máme Deň matiek, je možné, že novinka uzrie svetlo sveta práve v druhú májovú nedeľu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins, bodkabeautywork, YouTube/TWiiNSofficial