Daniela a Veronika Nízlové sú zrejme najpopulárnejšie slovenské dvojičky. Mladým kráskam sa ich úspešná kariéra v priebehu rokov rozbehla natoľko, že našu krajinu preslávili aj v zahraničí. Očarujúce sestry si však počas života prešli mnohými zmenami nielen čo sa práce týka, ale, samozrejme, i vzhľadu. Na jedinečných fotkách z detstva by ste rozkošné dievčatká možno ani nespoznali.

Znie to priam neuveriteľne, no dvojičky Nízlové na slovenskej hudobnej scéne pôsobia už neskutočných 22 rokov. Po tom, ako v desiatich rokoch zahviezdili v detskej pesničkovej súťaži Hviezdička, sa ich spevácka kariéra mohla naplno rozbehnúť. Originálna dvojčlenná skupina dostala názov Tweens a sny o skvelej budúcnosti sa začali plniť.

twiins
Dvojičky Nízlové s mamou

Dnes krásky poznáme pod názvom Twiins a na televíznych obrazovkách ich sledujeme čoraz častejšie. Slávne sesterské duo si už stihlo vybudovať silnú fanúšikovskú základňu – svojich obdivovateľov dievčatá pravidelne zásobujú pestrými zábermi z ich pracovného i súkromného života. V deň menín Veroniky Nízlovej sa ale na profile jej sestry Daniely objavil vskutku roztomilý príspevok.

Danielka totiž svojmu dvojčaťu zablahoželala originálnym spôsobom – k prianiu pripojila i archívne fotky z detstva. Speváčky si tak mohli zaspomínať na časy, kedy boli ešte malými bábätkami v kočíku či rozkošné blonďaté princezné. Dnes sú však z nich atraktívne 32-ročné kočky, ktoré v rozmanitom svete šoubiznisu žnú jeden úspech za druhým.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

twiins

Zdroj: Instagram/danielatwiins | Foto: Instagram/danielatwiins, twiinsmusic