Posledný a záverečný duel jubilejnej série Farmy vyvolal v radoch divákov doslova šialenstvo. Väčšinu sledujúcich totiž pobúril fakt, že v súboji proti nežnej Karin Dvořákovej vypadol práve horúci kandidát na výhru a známy model Martin Šmahel.

Po odvysielaní danej epizódy, kde Martin opúšťa brány Farmy, sa na sociálnych sieťach strhla lavína konšpiračných teórií, podľa ktorých mal farmár pustiť svoje šance o postup v prospech prostorekej blondínky, aby sa do finále šou nedostal nikto z celebrít.

Na tieto reakcie sa rozhodol zareagovať i samotný Šmahel. Ten na svoj profil zverejnil vyjadrenie, kde dopodrobna opísal celú situáciu v duelovej stodole a fakt, prečo sa do ďalšieho kola nedostal. Poďla modela v jeho prípade zohrala najväčšiu rolu psychika, avšak celý post si môžete prečítať >>>TU<<<.

Na danú kritiku divákov sa najnovšie rozhodla zareagovať i bývalá účastníčka reality šou Daniela Nízlová. „Valčeky neboli o sile, ale bolo to o sústredenosti,“ Twiinska sa pohoršovala nad komentármi pod zverejnením Martinovho odchodu z hry, pričom uviedla, že jej vytrvalostná disciplína takisto v boji proti Karin a Táni spôsobila problémy.

Viem, koľko námahy mi zabrala táto disciplína, aby mi to nespadlo. Nesklamal si, bol si super,“ v konverzácii o „vopred dohodnutých disciplínach“ si Martina zastala Daniela, ku ktorej sa pridala i Renáta Greschner.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Farma, TV Markíza, Martin Šmahel