Keďže charizmatické dvojičky vychovávajú dcérky ako slobodné mamičky, rozhodli sa, že si kúpia spoločnú nehnuteľnosť a v nej si vytvoria nový domov. Twiinsky postupne sledovateľom na Instagrame ukazujú izbu za izbou a nedávno sa pochválili záberom z detského hniezdočka určeného pre ich malé ratolesti. 

Po tom, ako sa Daniela rozišla so Stanislavom Lobotkom a Veronika zistila, že čaká bábätko, sa sestry Nízlové presťahovali do Hronského Beňadiku, kde ich prichýlili rodičia. Avšak dievčatá nechceli mamine a ocinovi pridávať starosti, a preto si zadovážili nový dom, kde spolu už aktuálne bývajú.

twiins

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Umelkyne sa na sociálnych sieťach postupne chvália novinkami z obydlia, pričom nedávno Daniela uverejnila snímku s krásnou postieľkou, ktorá je súčasťou detskej izbičky. ,,Naše princezné vo svojom kráľovstve. Ako malá som snívala o takomto baldachýne a presne tento vysnivaný som našla,“ zdôverila sa interpretka. Fanúšikovia tak opäť mohli nahliadnúť do súkromia speváckeho dua a pokochať sa ďalším zaujímavým kúskom nachádzajúcim sa u nich doma. 

twiins

Zdroj/Foto: Instagram/danielatwiins, twiinsmusic, veronikatwiins