Nový pár v slovenskom šoubiznise spôsobil poriadny rozruch. Speváčka Daniela Nízlová a herec Victor Ibara sú spolu iba pár týždňov a už si svoju lásku prejavujú aj verejne. Študent medicíny sa dokonca pozná s Twiinskinou dcérou.

Ešte v polovici marca prišiel Victor Ibara ako vypadnutý súťažiaci podporiť svojich kolegov na Let’s Dance v spoločnosti priateľky Kristíny. Posledné dva týždne však už herec zo seriálu Druhá šanca sedel v hľadisku so speváčkou Danielou Nízlovou.

daniela nizlova

Čo presne sa medzi článkami trojuholníka odohralo, nevedno. Isté ale je, že 36-ročná Twiinska a o 10 rokov mladší exotický fešák potvrdili vzťah. Od uplynulého víkendu tak na oboch profiloch pristálo niekoľko spoločných záberov, na ktorých nechýbala ani Danielina dcérka Linda. Zoznámenie už dokonca prebehlo aj naprieč celou famíliou.

Známe dvojičky sa pochválili krásnymi chvíľami strávenými v ich rodnom Hronskom Beňadiku, kde si v kruhu najblížších pozreli stavanie mája. Na akcii nechýbali rodičia Nízloví, ale aj spevák a herec Matúš Kolárovský, otecko Veronikinej dcéry Ney, s rodinou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/danielatwiins, victor_ibara, veronikatwiins