Tohtoročná Farma X neustále prekvapuje divákov scénami, aké sa len tak nevidia. Jednou z bizarných situácií bolo aj zvláštne vypadnutie speváckeho dua TWIINS, kedy dievčatá náhle odviezli zo statku preč. Krátko nato sa Daniela Nízlová rozhodla otvorene prehovoriť o tom, čo všetko prežívala na Farme.

Slávne dvojičky bezpochyby prežili netradičné leto, ktoré sa im zrejme zapíše do pamätí už na celý život. Hoci si v reálnom živote užívajú dostatok luxusu, osobitá atmosféra na hospodárskom statku môže človeku predsa len občas chýbať. Túto skutočnosť priznala aj neprehliadnuteľná obyvateľka tábora boháčov, ktorá sa svojim fanúšikom na sociálnej sieti zdôverila s tým, že FARMA pre ňu bola nezabudnuteľným zážitkom.

„Bolo to náročné, ale zároveň jedno z najkrajších liet, aké som zažila! Nevadili mi ani naše spoluplavkyne užovky v rybníku, zaspávanie so srnami a myši v kredenci! Toto nezažiješ len tak. A byť bez mobilov, pocit totálnej slobody… teraz ho všade strácam a hľadám? Príroda na záhorí bola čarovná, keď sa zobudíš alebo zaspávaš a vidíš odraz mesiaca na vode, 36 padajúcich hviezd za 15 minút na oblohe, úžasný vzduch z borovicových lesov, tak to bola FARMA. Ďakujeme, že sme mohli byť súčasťou.“ takto okomentovala Daniela svoje fotografie z Farmy X. Množstvo skalných fanúšikov speváčok z dua Twiins však na ne reaguje sklamaním z ich záhadného odchodu zo súťaže.

daniela nizlova farma twiins

Zdroj/Foto: Instagram