Speváčky z dua Twiins, ktoré tvoria jedny z najkrajších dievčat slovenského šoubiznisu, sa opäť objavili v spoločnosti, kde spôsobili mimoriadnu pozornosť. Tentokrát však na pretrase neboli odvážne šaty Daniely či Veroniky Nízlovej (31), ale Danielin nový frajer. Tá sa po rozvode s Braňom Jančichom ukázala v spoločnosti sympatického chlapa a ako sa zdá, je znova zaľúbená! :)

Hudobná akcia na Slovensku nikdy neujde odvážnym sestrám Nízlovým a rovnako to bolo aj v prípade krstu nového CD talentovanej speváčky Emmy Drobnej. Hoci sa Veronika objavila po boku svojho sympatického manžela Tomáša Krúpu, Daniela sa dlhšiu dobu ukazovala sama. Za všetkým mohol byť nepekný rozvod, po ktorom dokonca musela s bývalým manželom a manažérom Twiinsiek Braňom Jančichom riešiť nepríjemné nedoriešené finančné spory. Zrejme si tak dávala od chlapov chvíľu pauzu, no tomu je teraz koniec.

Na elegantnom krste albumu ju totiž pristihol zdroj Plusky vo veselej spoločnosti neznámeho muža, foto >>> TU <<<. Síce sa tváril nenápadne, no v nestrážených chvíľach si pri Daniele predsa len nedal pozor: „Keď si myslel, že ho nikto nevidí, občas letmo pohladkal Danielu po chrbáte a ruke. Je to čerstvý vzťah, sú spolu zhruba mesiac,“ potvrdil zdroj. Aj keď sme zvedavé, kto je jej nový priateľ a ako sa spoznali, na tieto odpovede si budeme musieť počkať. :)

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram