Spevácke duo Twiins sa rozhodlo, že po 23 rokoch dá nový šat svojmu veľkému hitu, dodnes dojímajúceho nielen mamy. Emotívna skladba sa dočkala aj videoklipu, v ktorom si zahrali ženy blízke srdcu dvojičiek Nízlových.

Tak sa neboj mama je názov skladby, ktorú známe sestry naspievali ešte ako mladé tínedžerky. Keďže srdcervúci odkaz doteraz nemal videoklip, dievčatá mu ho dali práve teraz, v čase, keď sú už aj ony mamičkami. A kedy by bolo lepšie pustiť novinku do sveta, ak nie pred blížiacim sa Dňom matiek.

Do nežného vizuálu si populárne krásne zavolali maminu Veroniku, ktorú fanúšikovia veľmi dobre poznajú rovnako ako ich dcérky – Danielinu Lindu a Veronikinu Neu. Aj tie, samozrejme, v klipe získali dôležitú rolu. Na záberoch sa taktiež objavili kamarátky Twiinsiek, ako napríklad budúca mamina Eva Cifrová, ktorá vyzradila, že jej pod srdcom rastie dievčatko.

Ponuku účinkovať vo významnom diele prijal aj otecko Vebiného dievčatka Matúš Kolárovský. Ten dokonca na pľac neprišiel sám, ale zobral so sebou i troch súrodencov a očarujúcu maminu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube/TWiiNSChannel