Farma X zažila uplynulý piatok duel, aký sme na obrazovkách ešte nevideli. Proti sebe sa totiž postavili až štyri dievčatá – sestry Nízlove bojovali proti Karin Dvořákovej a jej partáčke Táni Brodanyovej. Hru napokon muselo opustiť duo Twiins. A ako speváčky hodnotia svoj pobyt na statku?

Po tom, čo Markíza oznámila účasť Twiins v obľúbenej reality šou, boli mnohí voči dievčatám skeptickí, vrátane bývalého farmára Rezu, ktorý prehlásil, že podľa neho nič nevedia. Veronika a Daniela Nízlové dnes v skorých hodinách navštívili štúdio Telerána, aby divákom prezradili, ako sa mali na farme

Twiins

Kamery neukazovali všetko

Napriek tomu, že sa Rezove slová nenaplnili a sestry vytreli všetkým kocúra tým, že ukázali, že sa žiadnej práce neboja, bol pre nich prvý týždeň naozaj ťažký. „Ten prvý týždeň bol asi najťažší, lebo, samozrejme, sme boli hodené do špiny. A čo tam v podstate ani nebolo vidieť, tak nám myši behali v kredenci, všade boli samé osy, zaspávali sme so sršňami, plávali s užovkami. Strašné šoky pre nás najprv,“ vyjadrili sa pred kamerami o momentoch, o ktorých doposiaľ diváci možno ani nevedeli.

Twiins

Pri odchode plakali

Najväčší problém videli v používaní hrdzavých hrncov, panvíc či hygiene ako takej. Ideálne tiež neboli ani extrémne horúčavy, počas ktorých museli pracovať. Naopak najviac si Veronika a Daniela pochvaľovali spoločné večery, kedy si spievali, smiali sa na vtipoch a čo bolo hlavné, nikto nečumel do telefónov. „My sme tam boli naozaj taká fantastická partia, že naozaj sme plakali, keď sme odtiaľ odchádzali,“ prezradili vysmiate Twiins.

Twiins

Nič neľutujú

Po tom, ako sa ale plné zážitkov a pozitívnych emócií vrátili spievajúce dvojičky domov, ich nemilo prekvapilo to, čo videli na obrazovkách.„Oni boli k nám veľmi milí a teraz, už keď pozerám tie diely, že čo tam všetko o nás narozprávali, tak sme zostali trošku v šoku. Lebo som si myslela, že boli takí milí, že nebudú až toľko riešiť, ale teda dosť riešili,“ netajili sklamanie vypadnuté farmárky. Avšak ako nakoniec dodali, nič neľutú. „Vôbec neľutujeme, že sme boli. Bol to úžasný zážitok.“

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram, Markíza.sk