Ďalší, kto dostal radikálnu STOPKU?! Len nedávno sme vás informovali o „podpásovke“ voči Adele Vinczeovej a Danovi Danglovi, ktorí mali po odstúpení z RTVS rozbehnúť pre televíziu Markíza nový projekt s názvom 2 na 1. Hviezdna spolupráca sa ale nakoniec odložila „na neurčito“, viac informácií nájdete >>>TU<<<.

Podľa všetkého v tom Adela a Dano vôbec nie sú jediní. Príchod nových zábavných programov, ako je napríklad reality šou Farma či spevácka súťaž Tvoja tvár znie povedome, vyšachovali aj staré zabehnuté projekty.

Stopku mala dostať skupinka s názvom Kredenc, pričom zoskupenie slovenských herečiek a hercov tvorilo jeden z najobľúbenejších kontentov. Fiktívne postavy ako Cuky a Luky, Scvokla či Hesso Jašterák tak nadobro zmiznú z televíznych obrazoviek napriek tomu, že sa spočiatku hovorilo len o jesennej prestávke.

„Kredenc už skončil. Bola tam skvelá partia ľudí a výborne sa nám spolu robilo. Pre mňa to bola jedna neskutočná jazda. Veľa som sa toho naučil a miloval som tú prácu,“ potvrdil jeden z hlavných hercov Števo Martinovič.

Foto: Facebook l Zdroj: Pluska.sk