Prešli presne dva mesiace, ako kontroverzný pár oznámil svoj rozchod. Zdá sa však, že vôbec nebol definitívny. Spevák David Key a exfarmár Minh Nguen Anh sú opäť spolu!

Počas polroka striedali vyznania lásky drsné hádky a rozchody. Až zažiatkom júla David Key na svojom Instagrame oznámil, že sa s Minhom, známym z Farmy 14, rozhodli, že životom ďalej spolu kráčať nebudú.

,,Bolo to silné krásne obdobie, avšak každá kniha má svoj záver. Koniec v tej našej ste záver už videli, počuli niekoľkokrát, avšak to bola len zápletka 🙈. No nášmu príbehu je koniec. Naši fans, nemusíte byť smutní, pretože v živote to tak funguje – niečo začne a musí to aj skončiť presne ako kniha,“ oznámil v tom čase spevák, tvrdiac, že s Minhom ostávajú priateľmi.

Okrem toho David fanúšikov šokoval odhalením príčiny, pre ktorú vzťah s exfarmárom stroskotal. ,,Nefungovalo to a neľúbili sme sa vôbec,“ uviedol a zároveň neskrýval šťastie zo skutočnosti, že je konečne voľný. Jeho slová však zrejme neboli úplne pravdivé. O dva mesiace nato totiž Key zverejnil záhadnú foto, na ktorej sa s niekým drží za ruku. O pár dní už identitu známosti odhalil – nejde o nikoho iného ako Minha. Dvojica si spolu počas víkendu vybehla do rakúskeho aquaparku, odkiaľ blondiak zverejnil romantickú foto a sledovateľom ňou opäť otvoril ústa.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

david key minh

Zdroj/Foto: Instagram/davidkeyofficial