Katarína Knechtová a Petr Borkovec sa stali zrejme najkontroverznejšou dvojicou v česko-slovenskom šoubiznise. Po tom, čo prvých 5 mesiacov tajili svoj románik zo Superstar, sa mladý finalista rozhodol konečne prehovoriť. Veľký milostný návrat mal však podľa posledných informácií striedať ďalší nečakaný rozchod

Ako sme vás už skôr informovali, za škrípaním medzi Katkou a Petrom vraj stáli mladíkové študentské úlety. 37-ročná speváčka mala zle znášať neustále pitie na akciách s priateľmi, čo sa však od 19-ročného mladíka dalo rozhodne očakávať.

Knechtova Borkovec

Len krátko po ďalšom prepuknutí správy o ukončení vzťahu sa ale Borkovec rozhodol zverejniť video, na ktorom bozkáva známu krásku zo Superstar. Na záberoch môžeme vidieť práve Elišku Ruskovú, jednu z troch absolútnych finalistiek vo veľkom rozhodnutí SuperStar.

Petr Borkovec po boku Eličky Ruskovej

Pravdou je, že nadaná Eliška má už dlhšiu dobu priateľa. Napriek tomu sa však slovenskej dive musel pohľad na jej čerstvého EX bozkávajúceho inú ženu skutočne priečiť. Žeby to urobil Petr práve kvôli tomu? Nuž, nebolo by to prvýkrát, podobné správanie sme u neho mohli vidieť už v minulosti.

 

Video: Streamable.com/Instagram | Foto: YouTube, Instagram/Petr Borkovec