Tretia adventná nedeľa sa niesla v znamení splnených prianí pre ľudí čeliacich krutým ranám osudu. V rámci relácie V siedmom nebi tak populárny Vilo Rozboril predstavil aj bývalého účastníka reality show Farma Milana Lalíka, ktorý sa musel vyrovnávať so smutnou správou o rakovine jeho manželky. Po odvysielaní tohto príbehu sa však strhlo hotové peklo!

Mnohí diváci ostali poriadne prekvapení, keď sa po dlhšom čase objavila na obrazovkách známa tvár z ôsmej série slávnej markizáckej šou. Milan sa vtedy preslávil nie príliš lichotivým spôsobom, keďže situáciu na statku nezvládol a z Farmy doslova ušiel. Tentokrát sa však jeho meno spojilo s omnoho vážnejšou situáciou, pričom hlavnú rolu zohrávala jeho chorá partnerka Ľubica. Obetavý manžel totiž túžil po tom, aby mohol Ľubke po náročnom období verejne vyznať lásku a oficiálne ju požiadať o ruku.

milan lalik

Manželka ex-farmára si prešla strašným peklom. Po tom, ako jej diagnostikovali vážnu rakovinu, musela podstúpiť zdĺhavú liečbu, ktorá vyústila až do amputácie prsta. Hoci sa z najhoršieho dostala, na duši jej toto obdobie určité stopy zanechalo. Milujúci muž sa preto rozhodol, že svoju polovičku obšťastní a vysníva im obom veľké prianie. Keďže sa brali narýchlo, nestihol ju ani oficiálne požiadať o ruku a chcel to takýmto spôsobom napraviť.

Počas vysielania tak diváci mohli vidieť, ako Lalík svojej vyvolenej spieval serenádu, vyznával jej lásku, a napokon si spolu s rodinkou užili spoločnú dovolenku pri mori. Tento príbeh sa však stretol s poriadne drsnou kritikou – mnohí ľudia prostredníctvom sociálnych sietí vyjadrujú obvinenia z toho, že bývalý farmár sa takouto cestou len túžil znovu zviditeľniť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

v siedmom nebi

„Nemôžem si pomôcť. Teátro ako vyšité, žena o takúto publicitu určite nestála. Skôr Milan chcel na seba upozorniť. Zjavne mu chýba „sláva“, ktorú poznal z Farmy,“ obvinil zdatného chlapíka rozhorčený divák. „Nezvyknem komentovať, ale toto mi nedá. On sa tam išiel zas ukázať? Požiadať o ruku hu mohol aj doma a nie ísť do Siedmeho neba,“ pridala sa ďalšia komentujúca.

Podobných vyčítavých reakcií sa, bohužiaľ, objavilo veľké množstvo. Fanúšikovia obľúbenej relácie sa tak zhodujú v názore, že známy muž z Dudiniec si prostredníctvom účinkovania v Siedmom nebi len potreboval zvýšiť klesajúcu popularitu. Na negatívne ohlasy od neprajníkov napokon zareagovala aj samotná hlavná aktérka Ľubica, ktorá nad všetkými komentármi vyjadrila veľkú ľútosť, pričom v mieri popriala všetkým šťastné a požehnané sviatky. A aký je váš názor na tento príbeh? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

milan lalik

v siedmom nebi

Zdroj: Facebook/Vsiedmomnebi | Foto: Facebook/Vsiedmomnebi, MilanLalik