Markíza všetkých šokovala s novým konceptom desiateho ročníka Farmy. Už to nebude ako doteraz – bežní Slováci budú v nehostinných podmienkach súťažiť s celebritami. Mená prvých dvoch prominentiek sú odhalené – sú to TIETO dve kočky!

Slovensko ešte len rozdýchava nedávnu zásadnú zmenu, ktorou bola zmena moderátorky. Obľúbená Kvetka Horvátová, ktorá nás dejom na farme sprevádzala už deväť ročníkov, teraz odchádza a nahradí ju komička Evelyn. Diváci ale majú voči nej výhrady.

Ďalšou šokujúcou novinkou pre desiatu sériu Farmy je samotné osadenstvo – do drsných podmienok miera slovenské celebrity. Špekuluje sa, žeby sa medzi nimi objavila aj blondínka Kvetka Horvátová – TO by vraj mal byť pravý dôvod jej odchodu z moderátorskej pozície. Aj keby to Markíza plánovala, takúto šťavnatú novinku by si nechala pravdepodobne až nakoniec – miesto toho sa dozvedáme mená iných dvoch krásavic, s ktorými sa stretneme na televíznych obrazovkách.

twiins

Televízia šokuje! Na Farmu mieri slávne spevácke duo sestier Nízlových, známe ako Twiins. Ako sa Daniela a Veronika popasujú s drsným životom na statku? Keďže sa dvojičky viac ako svojim spevom preslávili vzhľadom, Twiinsky sú vždy perfektne nalíčené, odeté a najstylované v dokonalých pózach, všetci sú teda zvedaví na to, ako si vyhrnú rukávy a poriadne sa zapotia. Tešíte sa?

twiins twiins twiins

Zdroj: Pluska | Foto: Facebook