Každá žena občas sníva o tom, že jedného dňa „Pán vyvolený“ pokľakne a ako mávnutím čarovného prútika sa z nej stane tá najpôvabnejšia nevesta na svete. Vďaka istej austrálskej značke venujúcej sa návrhu šiat sa tieto romantické predstavy môžu premeniť na skutočnosť!

Zahraničná firma Grace Loves Lace prišla s originálnym nápadom vytvoriť dokonalé svadobné šaty spĺňajúce všetky ideálne kritériá na základe názorov našich drahých polovičiek. Jeho tvorcovia sa totiž podujali na ročný výskum, počas ktorého zhromažďovali predstavy ženíchov o dokonalých svadobných šatách.

svadobne saty

Po podrobnom prieskume sa úspešná spoločnosť rozhodla zhotoviť šaty vyhovujúce tým najkrajším mužským predstavám. Nedávno tak boli do sveta vypustený unikátny svadobný outfit s názvom HART – ten si okamžite získal srdcia oboch pohlaví.

Svadobné róby HART sú podľa jej autorov zárukou jedinečnosti a úspechu pre každú nevestu túžiacu vo svoj veľký deň D pred milovaným partnerom skutočne zažiariť. Jednoduchý a zároveň výnimočný model sa pýši obľúbeným čipkovaným vzorom s kvetinovým motívom a dlhou vlečkou. Cena týchto originálnych šiat, ktoré aktuálne zažívajú obrovský boom, sa pohybuje okolo sumy 1400 eur.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

svadobne saty

Zdroj: Graceloveslace.com.au | Foto: Instagram/Grace_loves_lace