Kojenie na verejnosti patrí medzi najdiskutovanejšie témy medzi mamičkami. Kým niektorým ženám sa to doslova hnusí a pripadá im pohoršujúce, aby sa niekto v takomto svetle vystavoval pred očami ostatných ľudí, iné dámy zas kŕmenie bábätka z prsníka považujú za prirodzené aj mimo domova. Do druhej skupiny sa radí i Melania Dudley.

Mladá mamička sa počas dovolenky v Mexiku vybrala s rodinou do reštaurácie. Na obed však dostalo chuť aj jej 4-mesačné dieťatko, a tak Melania Dudley neváhala a začala konať. Keď vytiahla prsník, ku ktorému priľnula svojho drobca, prišiel ju upozorniť neďaleko sediaci muž, aby sa zakryla.

Mamička ho poslúchla – zakryla sa a pokračovala v činnosti, pričom si počas toho stihla zhotoviť aj fotografiu, ktorú následne zverejnila na Facebooku. Záber sa ale stretol s takým úspechom, asi ako ani ona sama nečaka. Za pár dní ho zdieľalo viac ako 260 tisíc ľudí z celého sveta. A viete prečo? Vynaliezavá mamička si totiž s chlapíkovou žiadosťou poradila posvojom, čím pobavila i nás. 100 bodov! 🙂

Mamičkinu foto si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Facebook | Foto: depositphotos.com (ilustračná)