Jubilejná séria Farmy X sa blíži do vytúženého konca. Nasvedčujú tomu i finálne návštevy ôsmich najúspešnejších súťažiacich, pričom na tú svoju netrpezlivo čakal i kandidát na finále Martin Šmahel. Ako posledný sa predsa len dočkal a na prašnej ceste sa objavili jeho známe tváre.

Martin sa počas natáčania šou netajil tým, že mu najviac chýba jeho malá dcérka Mia, ktorú má spolu s moderátorkou Miriam Šmahel Kalisovou. Jeho jediné dievčatko mu na opustený statok poslalo i dojemný list, pri ktorom sebavedomý model neudržal slzy a zármutok.

Všetci súťažiaci tak napäto čakali na moment, kedy uvidia vo dverách známu markizácku moderátorku spolu s ich malou dcérkou. Opak bol však pravdou. Martina prišli pozrieť len dvaja bratia, takže tej najväčšej opory sa športovec nedočkal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Model sa síce tešil z prítomnosti svojej rodiny, avšak nakoniec to nevydržal a na rovinu sa spýtal: „Kde je vlastne malá? Nechcela ona dojsť?“ Nedokázal skryť sklamanie. „Oni sú odcestovaní, teraz im to nevychádzalo,“ odpovedali mu bratia, čo muselo v danom momente opustenému oteckovi doslova zlomiť srdce, keďže svoju Miu nevidel už dlhé dva mesiace.

 

Zdroj/Video: Streamable.com/YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Farma