Ešte prednedávnom to vyzeralo tak, že slovenská hviezdička Zuzanita, známa z projektov ako Nákupné maniačky či zoznamky Take Me Out, je šťastne zamilovaná. Idylickému vzťahu je však koniec, príťažlivá blondínka prezradila trpkú pravdu!

Zuzana Žilinčíková strhla na seba najväčšiu pozornosť, keď sa prihlásila do jojkárskej zoznamky Take Me Out, kde chlapov nešetrila uštipačnými poznámkami. Lásku si však v televízii nenašla a ešte nejaký čas po skončení šou sa pýšila statusom „single“. Začiatkom leto ale prišla zmena a Zuzka sa na Instagrame pochválila fešným chlapom, s ktorým dokonca strávila aj dovolenku vo Valencii.

Očividne vo vzťahu Zuzany a jej žrebca boli problémy. Ako totiž kráska napísala na Instagram,  so silikónmi či bez nich ju pri nesprávnom chlapovi neudržia ani len diamanty! Charakter človeka sa vraj ukáže postupne, a to platilo aj v jej prípade. „Myslím si, že násilnè správanie by nevydržala žiadna z Vás, i keby vám ponúkal a sľuboval neviem čo na svete! To už je aká úbohosť chlapa, keď siahne na ženu,“ týmito slovami šokovala Zuzanita svojich fanúšikov.

Zdroj/Foto: Instagram