Zdá sa, že kráľovskú rodinu čakajú poriadne temné časy. Po tom, čo sa známa a kontroverzná herečka Meghan Markle stretla s princom Harrym, začal sa príbeh ako zo skutočnej rozprávky. Podľa najnovších informácií má však i tejto dokonalej idykle zazvoniť zvonec a bude to rázny koniec. 

Meghan Markle sa po vstúpení do manželstva s uznávaným princom stala ostro sledovanou tvárou, pričom jej kroky posudzoval celý svet. Kvôli viacerým prešľapom, ktoré sú mimo pravidiel kráľovskej šľachty, sa známa tmavovláska častokrát stávala terčom osočovania, pričom bola označovaná za „čiernu ovcu“ kráľovstva.

Najnovšie proroctvá ale priniesli do manželstva tehotnej Meghan a Harryho poriadne temnú budúcnosť. Podľa uznávaného experta na celebrity a ich život Aja Benzu má totiž o pár rokov prísť nečakaný zlom, kedy to už obe strany nevydržia a dôjde k ráznemu rozvodu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa jeho slov má americký ľud strácať trpezlivosť a spolu s britským národom majú postupom času žiadať veľký kráľovský rozvod. Je teda otázne, akým smerom sa bude tento ostro sledovaný vzťah vyvíjať, jedno je však isté – Markle kráča po veľmi tenkom ľade.

Zdroj: usa-onlinenews.comFoto: Facebook