Po siedmich rokoch sa nerozišli len Dara Rolins s Rytmusom, ale i ďalší prominentný pár – spevák Samo Tomeček so svojou manažérkou Kristy Mohr. Odvtedy už ubehlo niekoľko mesiacov, avšak teraz Kristy otvorila citlivú tému, o ktorej doposiaľ zrejme nikto okrem jej najbližších netušil.

Spevák Samo Tomeček a Kristy sa rozišli pred necelými piatimi mesiacmi. Po boku Superstaristu už dnes stojí dáma menom Sofie, ktorú ako svoju novú priateľku Samo oficiálne predstavil na Instagrame. Ako sa ale zdá, aj Kristy si už našla novú známosť. Na jej profile totiž pribúdajú fotky s istým Denisom. Ten je na obrázkovej sociálnej sieti s romantickými zábermi o čosi aktívnejší – samozrejme, na nich pózuje so spevákovou bývalou. Možno práve pri ňom bude Kristy naozaj šťastná a nebude sa trápiť vecami, ktoré ju vo vzťahu so Samom ťažili a ničili.

Kristy Mohr

Šoubiznis ničí

 „Áno, aj ja som bola hlúpa a plakala v kúte, keď mi niekto povedal, že som tučná a či by som nechcela schudnúť, pretože pri Samovi by som mala nejako vyzerať,“ šokovala Tomečkova expriateľka vyjadrením pre Plus 7 dní. Tlak šoubiznisu a verejného vnímania, že ľudia v ňom by mali vyzerať dokonalo, ju priviedol k antidepresívam. „Viete, čo mi to prinieslo? Antidepresíva plus dvadsať kilogramov zdarma. Nestojí to za to. Šoubiznis nie je iba o chudých ľuďoch.“

Kristy Mohr

Majte sa rady také, aké ste

Sympatická brunetka nakoniec dodala, že seba i svoje telo miluje, pretože v ňom a s ním žije. „Páči sa mi, že mám svoje prsia aj svoj zadok. Ženy, majte sa rady také, aké ste, buďte samy sebou a nehrajte sa na to, čím vás chce mať okolie,“ ukončila tému výzoru Kristy.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram