Väčšina žien túži po dieťa a mať šťastnú rodinu. Avšak nie každej z nás je tento dar od Boha doprianý. Pocit, sprevádzajúci tento fakt, dokážu pochopiť len tie, ktoré sa v živote trápia s rovnakým problémom. Jednou z nich je aj svetoznáma speváčka Jessie J.

Informáciu, ktorú o Jessie J zrejme vedeli len jej najbližší, sa speváčka rozhodla vyslať do sveta. Srdce si vyliala pred tisíckami fanúšikov na svojom koncerte v Londýne. Verejne tak priznala bolestivú pravdu o tom, že nemôže mať deti, čo jej lekári oznámili pred štyrmi rokmi.

Šokujúcu správu kráska vyriekla predtým, než spustila na pódiu skladbu Four Letter Word, ktorej text je o jej túžbe stať sa matkou. „Ak ste pocítili podobnú bolesť, túto skladbu spievam pre vás,“ povedala, čím pravdepodobne dojala všetkých prítomných vrátane svojho nového priateľa Channinga Tatuma. Herec následne taktiež neskrýval pocity, ktoré ale pre zmenu vyjadril na Instagrame.

 „Táto žena práve vyliala svoje srdce na pódiu v Royal Albert Hall…. Kto tam bol, stal sa svedkom niečoho úžasného. Wow,“ napísala k záberu z koncertu hviezda filmov Magic Mike či Step Up, čo Jessie J určite veľmi potešilo a zahrialo na duši.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, Instagram/channingtatum | Foto: Instagram/channingtatum, jessiej