Patrik „Rytmus“ Vrbovský (42) a Jasmina Alagič (29) sa už tento rok stanú rodičmi. Prominentný pár pritom oficiálne potvrdil vzťah len v apríli 2018, a tak veľká časť verejnosti považuje toto rozhodnutie za unáhlené. Čo by teda malo čakať dvojicu v tomto roku podľa jasnovidectva a numerológie?

Na vzťah tehotnej Jasminy a jej snúbenca sa najnovšie pozrela i uznávaná jasnovidka Gabriela Veka. Jej prorotstvo na nasledujúcich dvanástich mesiacoch predpovedá poriadne trpkú budúcnosť. „Tento vzťah sa dá charakterizovať ako veľká láska,“ uviedla spočiatku, čo však nie je žiadna prelomová informácia, o ktorej by nás Rytmus či moderátorka doteraz neinformovali.

jasmina a rytmus

Následne ale Gabriela varovala úspešnú dvojicu pred strástiplným osudom, ktorému sa zrejme nevyhnú a budú musieť poriadne zabojovať. Ich vzťah má totiž čakať veľká skúška a je len otázne, či ju zvládnu s úspešným koncom alebo ich postihne trpký koniec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver jasnovidka priniesla i pár pozitívnych správ pre Jasminu, a teda to, že ju môže čakať skvelá budúcnosť v pracovnej oblasti. Rytmusova snúbenica môže totiž rozbehnúť vlastnú obchodnú značku, pričom by tieto povinnosti mala plánovať počas blížiacej sa svadby či tehotenstva. Je teda otázne, či sa slová veštkyne skutočne naplnia, obom ale držíme palce, aby všetky životné prekážky zvládli tak ako doteraz!❤️

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/ Jasmina Alagič