Slovenské televízie sa vo svojich nových projektoch zamerali na ženského diváka. Kým Jojka vytiahla eso v podaní očakávaného seriálu Som mama, natočeného podľa bestselleru Kristíny Farkašovej, dnes už Tormovej, Markíza vsadila na nemocničné prostredie, z ktorého nám prinesie novinku s ľahko zapamätateľným názvom Sestričky.

Počas jari nás TV Markíza očarila seriálom Milenky, na ktorom sa mnohé Slovenky stali doslova závislé. Preto bolo pochopiteľné, že spolu s posledným dielom prišiel i smútok. Napriek tomu, že sa už žiadnej novej časti nedočkáme, je možné, že prázdne miesto, ktoré tu po štyroch nešťastných hrdinkách ostalo, zaplnia postavy nového seriálu Sestričky.

Milenky

Na jeseň zavítajú na televízne obrazovky silné osudy pacientov, lekárov a najmä sestričiek. Na posty hlavných úloh obsadila TV Markíza menej opozerané herečky – Danu Košickú, Anikó Vargovú, Kristínu Madárovú a Kristínu Svarinskú. Každá z nich sa bude snažiť zaujať vlastným príbehom, pričom o napätie a emócie rozhodne nebude núdza. Svedčia o tom už aj prvé zábery, ktoré sa vám rozhodne budú páčiť!

Sestričky
Zľava: Anikó Vargová, Kristína Svarinská, Dana Košická, Kristína Maďarová

https://www.youtube.com/watch?v=SJpMopFuTAY

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram