Keď na to máš, tak to ukáž – leto je v plnom prúde a dámy sa bez ostychu chvália svojimi vymakanými a vydiétovanými postavičkami. Tejto sezóne jednoznačne kraľujú okrúhle pozadia v mini bikinách a nie jedná slovenská prominentka sa na svojom Instagrame pochválila tým, čo doteraz ostávalo skryté v nohaviciach. 

Dara Rolins, Katarína Knechtová alebo Mária Čírová obohatili svoju zbierku fotografií o pikantné zábery ich ženských kriviek. Nie len speváčky sa môžu pýšiť luxusnými postavičkami – o svoje závideniahodné telo sa podelila aj naša tenistka, Dominika Cibulková. Predčí ich športovkyňa svojou vypracovanou postavou?

Niektoré dámy strácajú nadmerným športom a posilňovaním svoju ladnú ženskosť. Príkladom je aj Dominikina kolegyňa, tenistka Serena Williams, o ktorej koloval nie jeden vtip narážajúci na jej maskulínny vzhľad. Je to prípad aj našej Cibulkovej? Svalnatý chrbát jej na feminite nič neuberá – svojím zadočkom zvalcuje nie jednu modelku. Dara, Katka, Mária, traste sa – na scéne je ďalšia kráska, ktorá ukradne pozornosť mužských očí.

dominika cibuľková

Pozrite si FOTO Dominiky v plavkách >>>TU<<<.

Zdroj|Foto: Instagram