Minulý týždeň sa pod Tatrami konala módna prehliadka prestížnej návrhárky Jany Pištejovej, ktorej sa zúčastnilo množstvo známych tvárí. Okrem iných aj jej veľmi dobrá kamarátka Andrea Verešová či speváčka Katka Knechtová a práve tieto dve dračice sa spolu i vyfotili. Potom však prišlo niečo, čo modelku zrejme nepoteší.

Kým Andrea Verešová patrí k najúspešnejším a najkrajším modelkám, Katka Knechtová si zaslúži rovnaké označenie, len v kategórii speváčok. Tie dve dámy si na prehliadke Janky Pištejovej spravili selfinu, ktorou sa známa Prešovčanka pochválila na svojom Instagrame. Čuduj sa svet, podľa mnohých Katka vizážou topmodelku zatienila.

Knechtova Veresova

Okrem toho, že ľudia východniarke odkázali, že by mohla byť taktiež modelkou, záber zavalili reakciami, ktoré pre Verešovú rozhodne nie sú lichotivé. Mnohí totiž tvrdia, že je Katka krajšia než Andrea. „Andrea je nádherná žena, ale, Kati, fakt si ju tromfla. Presne, ako tu píšu ostatní, vnútorná krása tiež riadne vyžaruje, tým pádom u teba dvojnásobná krása – vnútorná+vonkajšia,“ napísala fanúšička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Krásne obe a ľudia, čo závidia Verešovej, že je nadpozemsky krásna, by sa mohli nad sebou zamyslieť,“ pridala sa ďalšia dáma, pričom podobných komentárov sa pri zábere dievčat vyskytlo naozaj neúrekom. A aký je váš názor – ktorá z dám sa vám pozdáva viac? Napíšte nám do komentu na Facebooku.

Knechtova Veresova

Zdroj/Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial