V sobotu večer sa stal prominentný Ples v opere doslova módnou prehliadkou, na ktorej sa to hemžilo róbami od výmyslu sveta. Stylingy jednotlivých dám sa ako každoročne dostali aj do rúk takzvaných módnych policajtov – tí zväčša na ich nositeľkách nenechajú nitku suchú. Jednou z hodnotiach bola i Andrea Ziegler, pričom na jej vizáž si posvietil známy to módny guru Lukáš Kimlička.

Dáma, ktorá hodnotí outfity a celkovú vizáž účastníkov Plesu v opere, by si na tej svojej mala dať sakramensky záležať. Ako sa ale ukázalo, opak môže byť pravdou. Magazín Emma totiž vyzval odborníka vo svete módy, aby sa pozrel práve na styling módnej policajtky Andrey Ziegler.

Lukáš Kimlička, ktorý vyštudoval módne návrhárstvo a venuje sa viac ako 10 rokov stylingu, sa na adresu svojej kolegyne vôbec nevyjadril lichotivo. ,,Prečítal som si niekoľko Andreiných hodnotení na dámy z Plesu v opere a v mnohom s ňou nesúhlasím. Nemyslím si, že je fér hodnotiť niekoho nedostatky, čo sa týka postavy a hlavne, je neslušné nazvať niekoho matrónou. Pani Ziegler sa vo svojich hodnoteniach veľmi rada oháňa protokolom a často si protirečí,“ uviedol hneď na začiatok Lukáš.

Lukáš Kimlička
Lukáš s Darou Rolins

Následne prešiel na samotný outfit módnej stylistky, ktorý podľa neho vôbec nie je vhodný na ples. ,,Toto sú šaty ušité zo strečového lacného zamatu, jednoduchého strihu a chýba im noblesa a presne to, čo sa od plesovej róby očakáva. Ako skúsenému krajčírovi mi najviac bije do očí ten lem, ktorým je zapracovaný horný okraj šiat v oblasti dekoltu a mám pocit, že jej idú každú chvíľu spadnúť,“ zhodnotil Andreine šaty Kimlička, pričom dodal, že kus vykúkajúcej pazuchy vôbec nepôsobí pekne.

Uznávaný stylista skritizoval i dĺžku šiat. Napriek tomu, že siahajú až po zem, Andrea si na ne musela podľa neho stúpať. ,,Samotný strih šiat je vlastne žiadny. Je to len elastická tuba s dvomi rukávmi a to si myslím, že je na takú udalosť, akou je ples, skutočne málo,“ neskrýval sklamanie Lukáš, ktorý si myslí, že ani kabelka nebola vhodnou plesovou voľbou – vraj by sa skôr hodila na koktejl párty. Svojej kolegyni vytkol ešte prvoplánovú farebnú kombináciu, okuliare či rozpustené vlasy. ,,Keď už sa pani Ziegler tak rada oháňa protokolom, tak podľa protokolu k plesovej róbe má byť výčes.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver najznámejší slovenský módny guru vypustil slová, ktoré Andreu Ziegler rozhodne nepotešia. ,,Ak by som to mal zhodnotiť ako celok, povedal by som, že Andrea, ktorá by mala byť príkladom a ukázať všetkým, ako to má vyzerať, to jednoducho nezvládla,“ zaklincoval svoje hodnotenie a zároveň si neodpustil poznàmku, že táto dáma vodu káže a víno pije. Nuž, pred Lukym skláňamu klobúk a dávame mu sto bodov!

Zdroj: Emma.pluska.sk | Foto: Instagram/zieglerka, lukaskimlicka, YouTube