Bežný človek sa žení 1 alebo 2-krát za život. Martin Jakubec (35) nemôže byť výnimkou, preto si viacero svadobných osláv naplánoval v jednom týždni. Všetko s jednou ženou, o 30 rokov staršou Božankou (65).  Prvá bola už v stredu a konala sa v Belehrade. Posledná sa mala konať v Častej, kde inde, ako na na hrade Černený kameň. 

Najväčšiu udalosť vo svojom živote pojal Jakubec profesionálne a podnikateľsky. Lístky na ňu predával cez Ticketportal za neuveriteľnú sumu – 300 – 500 eur. Možno plánoval pre fanúšikov exkluzívny koncert, z ktorého ale nakoniec nič nebolo. Niežeby bol interpret indisponovaný, nebolo pred kým vystúpiť.

Prišlo 5 ľudí!

Nie, Matrin Jakubec neprišiel zo dňa na deň o desiatky fanúšikov, len im jednoducho zabudol oznámiť zmenu miesta konania svadobnej oslavy. Pezinský okres nebol dostatočne exkluzívny, preto sa svadba na poslednú chvíľu presunula do hlavného mesta – rovno na Bratislavský hrad. Namiesto pôvodne plánovaných 35 ľudí preto tvorilo svadobný sprievod 5 nadšencov, ktorí si zmenu adresy pravdepodobne iniciatívne vygooglili.

Keď zrátame vstupné aj od ostatných 25 nešťastníkov, mohla to byť naozaj neopakovateľná žúrka.

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram/martinjakubec_official