S koncom seriálu Oteckovia sa kariéra Olivera Oswalda rozhodne neskončila. Sympatický herec je už nejaký ten piatok moderátorom rádia Europa 2, kde sa nedávno posadil do hosťovského kresla svojho kolegu Bekima Aziriho. V jeho relácii sa s poslucháčmi podelil o niečo, za čo sa v živote najviac hanbí.

Oliver Bekimovi a poslucháčom prezradil, že je už dva roky zadaný. Avšak kým našiel tú pravú, bol podľa svojich slov uleteným chalanom, ktorý sa v rámci možností snažil vyskúšať všetko, čo ho lákalo. Pri jednej kočke sa však poriadne popálil.

,,Začal som baliť jednu babu v klube, podľa mňa krásna, akože 8 z 10 by si jej dal. Veľmi sympatická, milá, bavili sme sa… Keď si opitý, tak ti príde všetko viac menej normálne,“ začal rozprávať na prvý pohľad nevinnú príhodu seriálový Luky, ktorý so spomínanou dievčinou skončil v hoteli.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Boli sme tam viacerí a bola tam aj táto baba. A ona sa mi priznala, že je to chalan, ktorý sa prezlieka za babu. Vtedy som si myslel, že si zo mňa robí srandu. Úplne vážne. Lebo ako opitý vnímaš toho človeka úplne inak. Ako to bola naozaj krásna žena,“ pokračoval Oliver. Z nepríjemného šoku sa mu v daný moment spravilo nevoľno.

,,Keď už prišlo na to, mne prišlo tak zle z toho, čo som práve urobil. Ja som celý večer vlastne balil chalana,“ priznal herec, ktorý následne od svojho úlovku rýchlo zutekal preč.

oliver oswald

Zdroj: Europa 2/Bekimovo horúce kreslo | Foto: Instagram/bekimko, oswaldphotoss