Farmu síce nevyhrala, no určite sa zaradila k jej najkrajším účastníčkam počas celej farmárskej histórie. K dokonalej tváričke si ale známa Markizáčka dopomáha aj nemalým množstvom rôznych šminiek. Vidieť ju tak neodlíčenú je poriadna rarita!

Jana Hrmová si vďaka Farme získala obrovské množstvo fanúšikov, ktorí jej dopomohli k tomu, aby sa stala úspešnou modelkou, beuty vlogerkou a influencerkou. K jej životnému štýlu tak bezpochyby patrí vždy dokonale nalíčená tvár, na čo ale kráska nedávno doplatila.

Jana Hrmova

Známa brunetka si na novom mobile nastavila rozpoznávanie užívateľa prostredníctvom tváre. To však netušila, že keď zhodí omietku, zrazu bude mať poriadny problém. „Pred pár hodinami som si na môj nový iPhone nastavila face ID… vtedy som bola namaľovaná…Teraz som si musela nastaviť alternatívne face ID, pretože to nefungovalo,“ posťažovala sa fanúšikom na Instagrame Janka, pričom doložila aj fotku svojho nanamaľovaného ja. Pri istotu sa ale dosadila do obľúbeného zvieratkovského filtra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Markizácka sexbomba si totiž zadovážila nový telefón a nastavila si naň rozpoznávanie užívateľa prostredníctvom tváre. Keď však omietku zo svojej tváre zhodila, čakalo ju nemilé prekvapenie. Telefón ju nespoznal! A tak si tmavovláska musela nastaviť ešte alternatívne face ID, aby si ju mobil pamätal aj vtedy, keď bude vyzerať tak, ako ju Pán Boh stvoril. Toto sa môže stať naozaj ktorejkoľvek žene, preto pri vytváraní týchto identifikačných fotiek nezabúdajte na to, ako aktuálne vyzeráte, aby ste nedopadli ako Jana.

Foto: Instagram/janahrmi, llnzz