Keď ste slávna a viete spievať alebo hrať, nemusíte vynikať ani v základných znalostiach. Jasným príkladom tohto tvrdenia je aj krásna víťazka poslednej série SuperStar, ktorá asi sama nevie, aký tvar má planéta, na ktorej žije.

Do najnovšieho vydania show Neskoro večer, vysielanou stanicou RTVS, zavítala aj obľúbená speváčka Emma Drobná. Moderátor Peter Marcin ju vyspovedal o zážitkoch zo života a jej plánovanom albume, no následne sa reč zvrtla na tému o vesmíre.

Hviezda programu Tvoja tvár znie povedome priznala, že počas pobytu v Dánsku nadobudla dojem, že jej mimozemšťania vložili do nohy čip, avšak dnes ho už nemá, pretože tieto „milé“ stvorenia prekukla. Ďalej rozprávala o stretnutí s ruským kozmanautom, ktorého sa pýtala na tvar Zeme. V tom okamihu vyvolala poburujúcu diskusiu, ako vlastne vyzerá naša planéta. ,,Tak môže byť guľatá, tak učíme sa to už dlho, tak ale zase potom sú tam tie fakty, ktoré…“ No, blondína má o tom isté pochybnosti. Podľa nej je plochá a Antarktída s Arktídou sú spojené.

Celú situáciu sa snažil z publika zachrániť speváčkin priateľ Štěpán Urban, keď jej ukazoval, ako fungujú diaľkové lety a tým potvrdiť bláznivú teóriu. Do spleti nezmyslov sa zaplietla natoľko, že sama už nevedela, čo povedať. „Pravdu sa nikto nikdy nedozvie,“ dodáva.

Video o plochej zemeguli sa okamžite stalo hitom YouTube a pri jeho pozeraní sa budete smiať až vám vyhŕknu slzy. A čo vy, aká je vaša teória o Zemi? :)

Diskusia o vesmíre začína okolo 10 minúty

Po mimoriadnom trapase ešte zaspievala svoj hit „Smile“

Názory fanúšikov na seba nenechali dlho čakať

Emma Drobná komentáre

Foto: Facebook, Youtube | Video: YouTube