Pri pozeraní hollywoodskych filmov mnohé ženy neraz snívajú o tom, že práve ony by sa mali stať vyvolenými partnerkami hlavných hrdinov, s ktorými by žili šťastne až do smrti. Aj keď sú však v nespočetných prípadoch presvedčené, že ich vysnení krásavci by dali prednosť mladým žabkám s atletickou postavou, zbystrite pozornosť. Títo traja hollywoodski fešáci totiž spojili svoje životy s o dosť staršími ženami ako sú oni sami!

 

Hugh Jackman (49) a Deborra-Lee Furness (62)

Jackman ako jeden z najznámejších hollywoodskych hercov súčasnosti si povedal životné „áno“ s austrálskou herečkou Furness už pred 21 rokmi. Vtedy mal Hugh ,,sladkých“ 28 a jeho polovička už 41 rokov. Hoci dvojica nemá vlastné spoločné deti, v minulosti si adoptovali chlapca Oscara (17) a dievčatko Avu (12).

Jason Momoa (38) a Lisa Bonet (50)

Tento rodený Havajčan s kaukazskými koreňmi žil 12 rokov s herečkou Lisou Bonet, známej zo seriálu Show Billa Cosbyho, a až tento rok konečne vstúpili do stavu manželského. Okrem spoločných detí Loly (10) a Nakoa-Wolfa (9), má Lisa aj dospelú dcéru Zoë Kravitz (29) z manželstva s Lennym Kravitzom (1987 – 1993).

Aaron Taylor-Johnson (27) a Sam Taylor-Johnson (50)

Aaron Taylor-Johnson je mužom, ktorý si vybral za ženu až o 23 rokov staršiu režisérku prvej časti trilógie „50 Shades“ Sam Taylor-Johnson. Dvojica je zosobášená už päť rokov, pričom majú dve dcérky, Wyldu Rae (7) a Romy Hero (5). Sam má taktiež ďalšie dve dcéry z predošlého manželstva s Jayom Joplingom (1997 – 2008). Pár používa obe priezviská.

Foto: Twitter