Róbert Mikla je jedným z prvých finalistov súťaže s názvom Slovensko hľadá Superstar. Nepochybne patril medzi najkontroverznejších súťažiacich, čo vyústilo až do jeho dobrovoľného odstúpenia zo šou, počas ktorej priznal problém s alkoholom. 

Robov návrat na televíznu obrazovku bol pre fanúšikov Farmy obrovským šokom. Drsný spevák sa totiž netají tým, že jeho vulgárny slovník nezmení ani prítomnosť kamier a na hospodárskom statku nepochybne vyvolá nejeden konflikt.

Po zhliadnutí prvého dielu však prišiel šok. Modrožltá televízia totiž pripravila s každou celebritou upútavku, v ktorej v krátkosti opísali svoje životné podmienky rovnako, ako to urobili aj farmári z tábora „chudobných“. 

Zatiaľ čo väčšina známych osobností odprezentovala luxus a nadštandard, bývalý superstarista ukázal len bordel a špinu. „Posledné tri roky sa viac vozím v aute a robím také menej náročné činnosti,“ prezradil pred nástupom na schátraný statok. Dalo by sa povedať, že odchodom do reality šou za tábor bohatých si Mikla len a len prilepšil. Veď, presvedčte sa sami!

Zdroj/Foto: SlovakWoman.sk, YouTube, Facebook