Je tomu iba zopár dní, čo celý svet doslova obletelo video mladého chlapca Keatona Jonesa, ktorého pre výzor a inakosť v škole šikanajú spolužiaci. Mladý chlapec natočil na popud svojej matky v aute video, v ktorom sa vyznáva z nepríjemných pocitov a smútku vyplyvajúceho z každodenného osočovania. Jeho spoveď sa stala okamžite virálnou a na slová mladého Keatona reagovali aj najväčšie hviezdy súčasnosti, ktoré mu vyjadrili maximálnu podporu!

,,Zaujímalo by ma, prečo šikanujú? Aký to má vlastne zmysel? Prečo si vytipujú nevinných ľudí a sú k nim zlí? To nie je v poriadku,“ vyznáva sa vo videu zlomený chlapec. ,,Robili si srandu z môjho nosa, hovoria, že som škaredý, že nemám žiadnych kamarátov. Vyliali na mňa mlieko a strčili mi šunku za tričko. Hádzali na mňa chlieb. Neviem, prečo mi to robia a prečo to robia iným, lebo toto nie je v poriadku. Ľudia, ktorí sú iní, by za to nemali byť kritizovaní, nie je to ich chyba. Ak si niekto z teba robí srandu, netráp sa tým. Sú trápni. Poriadne trápni. Musíte byť silní, jedného dňa sa to zlepší,“ zadúša sa v mimoriadne emotívnej spovedi Keaton. Práve jeho slová nenechali chladnými mnohé hollywoodske hviezdy, ktoré mu okamžite vyjadrili absolútnu podporu.

Na jeho stranu sa postavili také mená, ako Selena Gomez či Justin Bieber, ktorý chlapca vyzval, aby ho kontaktoval, Katy Perry, Orlando Bloom, Snoop Dogg, Demi Lovato, Hailey Steinfeld, ktorá ho navyše pozvala na premiéru filmu Pitch Perfect 3. V tomto smere sa nenechal zahanbiť ani Chris Evans alias Capitan America, pre ktorého by bolo cťou, keby s ním Keaton išiel na premiéru nových Avangerov v roku 2018. Práve táto ponuka nenechala chlapca chladným a dodal k nej: „Milujem kapitána Ameriku a vedieť, že ho mám na mojej strane je úžasné.“

Foto: Instagram, YouTube | Video: YouTube