Hviezdna starostka Miloslava Fedorová zrejme patrí medzi ľudí, ktorých neodradí ani obrovský záujem okolia či nelichotivá popularita v celej krajine. Najnovšie totiž poskytla nové vyjadrenia týkajúce sa náhleho odstúpenia štyroch poslancov obecného zastupiteľstva. 

Po tom, ako sa celé Slovensko náramne pobavilo na bizarnom videu z ustanovujúceho zasadnutia obecného zastupiteľstva dedinky Fekišovce, sa štyria z piatich poslancov rozhodli pre rázny krok. Pred pár dňami sa vzdali svojich mandátov, pričom ako dôvod tohto konania uviedli neochotu pani starostky osobne komunikovať o vzniknutej situácii v obci.

fekisovce

Fekišovce sa totiž prakticky zo dňa na deň stali najsledovanejšou dedinou v našej krajine, no o takúto pozornosť by stál asi málokto. Internet okamžite zaplavili tisíce posmešných komentárov a príspevkov zobrazujúcich nepochopiteľné vystupovanie starostky Fedorovej.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

fekišovce

Tá sa ale nenechala odradiť a bez váhania zareagovala aj na nečakaný rozpad poslaneckého výboru. “Ja som sa ospravedlnila celej Európskej únii, Amerike, aj všetkým ľuďom na celom svete, vrátane Slovákov,” obhájila sa staronová vodkyňa obce v rozhovore pre Plus Jeden Deň.

Zdá sa teda, že alarmujúca situácia vo Fekišovciach starostke problém nerobí, pričom je vraj presvedčená aj o tom, že bývalí poslanci s ňou naďalej plánujú stretnutia len v dobrom duchu. Nové vyhlásenia hviezdy internetu tak zase raz vyvolávajú úsmev na tvári.

fekisovce

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/#Fekisovce