V kritizovanej zoznamke Take Me Out nie je núdza o poriadne „kvietky“. Jedným z nich je nepochybne aj 35-ročná Gabriela Bullová, ktorá sa netají bujarou minulosťou. Do súťaže prišla s presvedčením, že budúci partner jej musí tolerovať milencov a teraz navyše prezradila, akú se*uálnu pomôcku od neho vyžaduje!

Kontroverzná Gabriela Bullová je v mediálnom svete už „známa firma“. Súťažiaca z druhej série markizáckej Farmy totiž nikdy nemala problém s nahotinkami, a tak sa vyzliekala v relácií Se*y Šport či na internete, kde ponúkala se*uálne služby. Blondínka, ktorá sa aj na sociálnych sieťach pravidelne ukazuje v Evinom rúchu, tak právom tvorí čatu zoznamky Take Me Out, kde perlí jedna radosť.

Najnovšie Gabriela bez hanby prezradila, po akej se*uálnej pomôcke túži. Moderátor Jakub Prachař ju totiž vyzval, aby prezradila, ako by skrotila single Leona z Prahy stojaceho na pódiu: „Keby som sa mala vyjadriť, bola by som veľmi vulgárna. Tak sa radšej zdržím komentára. Nemôžem, proste to nemôžem povedať.“ Prachař na blondínku však vytrvalo naliehal, čo však neskôr pravdepodobne oľutoval: „Priala by som si jeden darček na Valentína. Neviem, či by mi to splnil. Úplne by mi stačil pripínací pe*is,“ zahlásila Gabriela priamo pred kamerami.

Gabriela Bullová

Video si môžete pozrieť >>>TU!<<<

Gabrieline nahé fotky nájdete >>>TU!<<<

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram