Vintage či retro? Všetko staré sa opätovne stáva novým, tak prečo neísť s dobou aj s tetovaním? Tieto 3D-čka si jednoznačne zamilujete!

Nápad vytvoriť niečo tak prevratné vznikol úplnou náhodou. Za tatérom Daveom prišiel jeho kamarát s tým, že chce tetovanie 3D lebky, avšak mal špeciálnu požiadavku, a to, aby bola v retro štýle. Motív tetovania bol inšpirovaný prvými modelmi 3D okuliarov, ktoré mali jedno sklíčko červené a druhé modré. Vďaka tomu v tejto kombinácii farieb vyzerajú tetovania akoby boli v pohybe. „Nebol som si celkom istý, ako to celé bude vyzerať, avšak vzniklo z toho niečo úžasné a odozva z Instagramu bola fenomenálna,“ opísal Dave svoje nadšenie z úspechu pre BuzzFeed.

Po tom, ako uverejnil prvú fotografiu s týmto novodobým retro 3D tetovaním, sa mu doslova rýchlosťou svetla začali hrnúť objednávky a dnes už má práce vyše hlavy. Nuž, niekedy stačí jeden malý krok či experiment a z neznámeho je ihneď slávny tatér, ktorého meno pozná celý svet. Pokochajte sa aj vy jeho dielami. 🙂

https://www.instagram.com/p/9Bjy4DQ8Pb/?taken-by=winstonthewhale

 

https://www.instagram.com/p/BBQDlWFw8AC/?taken-by=winstonthewhale

 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BEgc6Vzw8Ef/?taken-by=winstonthewhale

 

https://www.instagram.com/p/BEeY2iww8It/?taken-by=winstonthewhale

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BDChTqXQ8Mm/?taken-by=winstonthewhale

 

https://www.instagram.com/p/BA3BWLsw8EP/?taken-by=winstonthewhale

 

https://www.instagram.com/p/BAQ6oGgQ8Ot/?taken-by=winstonthewhale

 

https://www.instagram.com/p/BE7p9gyw8Hw/?taken-by=winstonthewhale

 

https://www.instagram.com/p/BFGEAD2w8BK/?taken-by=winstonthewhale

Foto: Instagram