Máme za sebou búrlivé párty, kedy naše celebrity oslavovali strašidelnú halloweensku noc vo veľkom štýle. Momentálne sa známe osobnosti doslova pretekajú v tom, kto zadelí lepšiu masku a ukáže sa v podobe, v akej by ich ani vlastná mama nespoznala. 

Výnimočná noc pred Dušičkami priniesla v našom šoubiznise priam dych vyrážajúce premeny. Víťazkou v pomyselnej hitparáde sa stala influencerka Zuzka Plačková, ktorá svojím výzorom doslova trhala rekordy v počte získaných lajkov a pochvalných komentárov od ľudí na sociálnych sieťach. S výrazným ružovým lookom a korunkou na hlave sa tak stala nepísanou kráľovnou Halloweenu.

Zuzana Plackova

Samozrejme, neboli by to Twiinsky, keby sa tiež nezúčastnili takejto parády. Najpopulárnejšie slovenské dvojičky Veronika a Daniela Nízlové totiž nesmú chýbať na žiadnej akcii. Dievčatá síce spoločne ukázali svoje masky až medzi poslednými, no ich dokonalé halloweenske líčenie rozhodne stojí za to.  Strašidelná fotka si od nadšených fanúšikov vyslúžila už tisícky lajkov. Po takejto profi premene by ste ich na ulici určite nespoznali 🙂

twiins nizlove

Zdroj: Instagram/TwiinsMusic | Foto: Instagram/TwiinsMusic, QueenPlackova